דלג על בר עליון
בר עליון
צור קשר
לקבלת פרטים נוספים על רשת בית בכפר, הנכם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
הנני מאשר קבלת דבר פרסום

דיור מוגן במרכז - בית בכפר

כל חייך חשבת על הרעיון של מגורים במרכז. תמיד זה נראה לך קצת כמו חלום רחוק או שאיפה ששייכת יותר לימיך כנער. הרי יש משפחה וחברים במקום בו אתה גר, שלא לדבר על המחייה היקרה באזור ההוא. יש לנו חדשות בשבילך: היום תוכל להגשים את החלום. דיור מוגן במרכז הוא האפשרות הטובה ביותר לבני גיל הזהב.

דיור מוגן במרכז - כדי ליהנות מהפנסיה

גם מי שחי שנים במרכז ירצה לבלות בו את הגיל השלישי. הרי זהו לא רק מרכז הארץ הגיאוגרפי, אלא מרכז העסקים, הבילוי והתרבות של ישראל. ומה יותר מתאים מגיל הפנסיה כדי ליהנות מכל אלו? דיור מוגן במרכז מוצַע היום בתנאים נפלאים, הכוללים מגורים ברמה הגבוהה ביותר וקרבה לכל מה שמעניין אותך.

גיל הפנסיה הוא הזמן למצות עד תום את תרבות הפנאי והבילוי של ישראל. מאחר ומרבית הפעילות בתחום זה נמצאת במרכז, כמעט ברור מה כדאי לך לעשות. המעבר אל מרכז דיור מוגן באחת מערי המרכז הוא פשוט מתבקש.

זכור כי המשיכה הרבה למרכז הארץ היא לא רק מנת חלקך, אלא גם מנת חלקם של בני משפחתך. כמעט כל תושב ישראל, צעיר או מבוגר, רואה במרכז יעד אטרקטיבי המציע אלפי אפשרויות בילוי. בכל פעם שיבקרו אותך תמתין להם חוויה נפלאה שתשאיר להם טעם של עוד, ומי יודע: אולי בסוף כולם יחליטו לגור לידך. זהו, ללא ספק, כבר חלום מושלם.

הדיור המוגן האקסקלוסיבי : תופעה שהחלה במרכז

כמו אופנות רבות והתפתחויות משמעותיות בחברה הישראלית, גם המחשבה על מגורים ייחודיים לבני גיל הזהב, המציעים תנאי מגורים בלתי רגילים, נולדה במרכז. המרכזים האקסקלוסיביים הראשונים בארץ הוקמו בשרון ובמישור החוף (ראשון לציון, תל אביב וכפר סבא) ומשם המגמה התפשטה לשאר חלקי הארץ.

כיום ניתן למצוא גופים רבים המציעים מתחמי דיור מוגן במרכז עבור מאות אלפי בני גיל הזהב החיים באזור גוש דן או רוצים להעתיק את מגוריהם אליו. בשנים האחרונות אף הוגבר קצב הבנייה והוקמו באזור יותר ויותר מתחמים המוקצים אך ורק לטובת בני הגיל השלישי.

דיור מוגן יוקרתי במרכז - רשת בית בכפר

רשת בית בכפר, המפעילה חמישה מרכזי דיור מוגן ברחבי הארץ, החלה את פעילותה במרכז, עם הקמת הסניף הראשון בכפר סבא בשנת 1992. לאחריו הקימה הרשת עוד שלושה מתחמי דיור מוגן במרכז: 'הדרים' שנמצא גם הוא בכפר סבא, הבית בביתן אהרון שבצפון השרון והבית בגדרה, שהוקם ב-2005.

אנשי בית בכפר הבינו לכל אורך שנות פעילות החברה את המשמעות של דיור מוגן בסמוך למרכזי האוכלוסייה הגדולים בארץ, ולכן החליטו על הקמת הסניפים במקומות נגישים לכל אחד. מתחמי הדיור המוגן שבמרכז הארץ נמצאים בסמוך לכבישים מהראשיים ביותר בישראל, ומאפשרים לדיירים ולבני משפחותיהם נגישות נוחה לכל מקום והגעה פשוטה.

מחפש מתחמי דיור מוגן במרכז הארץ? צור קשר עוד היום עם אנשי רשת 'בית בכפר' וזכה לחיים פנסיונים בתנאים הטובים בישראל

עבור לתוכן העמוד

כל הזכויות שמורות לבית בכפר 2016 ©

 

 

בקרו את בית בכפר בפייסבוק