עולם התוכן לבני הגיל השלישי והמשפחה - בית בכפר

 • תקנון מבצע הגרלה דיור מוגן ללא תשלום למשך שנה שלמה (להלן: "התקנון")

  תקנון מבצע הגרלה דיור מוגן ללא תשלום למשך שנה שלמה (להלן: "התקנון")

    מבצע ההגרלה נערך בהתאם להוראות ההיתר הכללי לעריכת הגרלות לפרסומת מסחרית, לפי חוק העונשין, התשל"ז-1977 (להלן: "ההיתר"). התנאים המפורטים בתקנון יחולו על מבצע ההגרלה שיכונה דיור מוגן ללא תשלום למשך שנה שלמה (להלן: "מבצע ההגרלה"). כללי 1. הגרלת "דיור מוגן ללא תשלום למשך שנה שלמה" המבוצעת במסגרת מבצע ההגרלה על פי התקנון ועל פי […]

 • לראשונה בישראל: שיטת הליסינג של הדיור המוגן

  לראשונה בישראל: שיטת הליסינג של הדיור המוגן

  מעבר לדיור מוגן יכול לעיתים להיות מרתיע. בעיקר בשל העובדה שלא פשוט לגייס את ההון הראשוני המאפשר את המעבר, ובמקביל לשלם את דמי האחזקה הנהוגים בכל בתי הדיור המוגן. שיטת הליסינג המהפכנית של רשת בית בכפר מאפשרת לכם ליהנות מכל העולמות. גם לשמור על הבית שלכם ובמקביל להשכיר אותו ולהיעזר בדמי השכירות על מנת לממן את המגורים בדיור המוגן.

 • איך מקבלים, עם ההורים, את ההחלטה לעבור לדיור מוגן?

  איך מקבלים, עם ההורים, את ההחלטה לעבור לדיור מוגן?

  זאת שיחה לא פשוטה בין הורים לילדים, אבל חשוב לבצע אותה וחשוב עוד יותר להבין את הרגישות הכרוכה בה. אספנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם לסייע להורים לקבל את ההחלטה החשובה ביותר, שתבטיח את איכות החיים הגבוהה ביותר עבורם.

 • כמה באמת יעלה לכם לגור בדיור מוגן?

  כמה באמת יעלה לכם לגור בדיור מוגן?

  אפשר לומר שהמעבר לדיור מוגן הוא מהלך משנה חיים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את ההוצאות הכרוכות במהלך זה. על מנת שתוכלו להעריך את העלויות מראש, הכירו את המחשבון שיסייע לכם להעריך בצורה המדויקת ביותר את ההוצאה החודשית בעקבות המעבר.

 • הדיור המוגן הוא הצעד הבא בנדל"ן

  הדיור המוגן הוא הצעד הבא בנדל"ן

  בחירה במעבר לדיור בית מוגן כרוכה בהחלטה אשר משפיעה גם על המשפחה. לעיתים קרובות עבור הילדים ההורים הם כל יכולים ובעלי כוחות בלתי נדלים גם כאשר כבר קשה לתפקד באותו קצב, לעיתים קרובות לילדים יש ילדים משלהם, טרדות אינסופיות של חיי היום יום, אתם כבר לא מצליחים למצוא זמן איכות מהנה יחד.

 • מוצרים לגיל הזהב

  מוצרים לגיל הזהב

  לפניכם מבחר מוצרים רלוונטיים לגיל הזהב אין לראות באתרים או מוצרים אלה המלצות מטעם רשת בית בכפר מכשירי שמיעה מתקדמים תוצרת OTICON דנמרק כתיבת ביוגרפיה וסיפורי חיים מחוללי חמצן

 • תקשורת פתוחה היא המפתח לבחירה נכונה

  תקשורת פתוחה היא המפתח לבחירה נכונה

  בחירה במעבר לדיור בית מוגן כרוכה בהחלטה אשר משפיעה גם על המשפחה. לעיתים קרובות עבור הילדים ההורים הם כל יכולים ובעלי כוחות בלתי נדלים גם כאשר כבר קשה לתפקד באותו קצב, לעיתים קרובות לילדים יש ילדים משלהם, טרדות אינסופיות של חיי היום יום, אתם כבר לא מצליחים למצוא זמן איכות מהנה יחד.

 • אינסוף בחירה בתכניות הפנאי והתרבות שלנו

  אינסוף בחירה בתכניות הפנאי והתרבות שלנו

  מגוון הפעילויות הרחב מעניק לכם אפשרות להקדיש את מלוא זמנכם למה שתמיד רציתם לעשות, בין אם זה ריקודים, התעמלות, ציור, משחק, ברידג' או אולי רייקי.

 • רשת בית בכפר – מובילת התחום וקובעת הטון

  רשת בית בכפר – מובילת התחום וקובעת הטון

  מאז נוסדה רשת בית בכפר, בשנת 1990, אנו מובילים את תחום הדיור המוגן לרמה חדשה של מצוינות, איכות וייחודיות.
  מצוינות ומובילות החל מבחירת מיקומי מרכזי הרשת המרהיבים ביופיים המאפשרים איכות חיים גבוהה במיוחד, דרך תכנון מרכזי הרשת המשלבים תכנון חכם ונכון אשר לוקח בחשבון את צרכיהם המשתנים של דיירינו, תודעת השירות יוצאת הדופן שלנו אשר משלבת מגוון פעילויות ומתקנים, אכפתיות ושירות מסור וכלה במערך הרפואי המקצועי והמוביל אשר מתמחה בצרכיהם של דיירי הרשת.

Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX