במה אנו שונים מבתי דיור מוגן מתחרים
עמוד הבית בית בכפר > מאמרים > כללי > במה אנו שונים?

במה אנו שונים?

רשת בית בכפר מכתיבה גישה שונה אל תחום הדיור המוגן גישה אשר ביסודה לא רק יופיים של מרכזי מגורים יוקרתיים ומעוצבים .

 
אנו מכתיבים גישה שונה בתחום, אנו יודעים שדאגה לרווחת דיירינו אינה מתבטאת רק בהקמת מרכז בילוי ,הנאה ושירות איכותי. אנו מכירים את צרכיהם המשתנים של דיירינו ויודעים לספק לא רק את השירות הנעים ביותר אלא גם את השירות המקצועי ביותר החל מהפעלת מערך רפואה מונעת וכלה בתכנון המבנה ככזה המאפשר לא רק בילוי והנאה אלא גם טיפול רפואי יעיל, ולראיה דיירינו מאריכים ימים ויודעים שאיכות חייהם היא המקצוע שלנו. ברשת בית בכפר המקצועיות היא נר לרגלינו, אנו מובילים את כל אחד מתחומי העיסוק בדיור מוגן.הגישה שלנו מבוססת על תפיסה שירותית לאורכה ורוחבה של כל שדרת העובדים ברשת,
הגישה הממקמת את דיירינו במרכז פעילותה של הרשת, המחויבות שלנו לספק שירות איכותי , פעילויות מגוונות ומעשירות וטיפול שאין שני לו.

את השוני של רשת בית בכפר תזהו בנקל ב:

  • צוות העובדים-אנו בוחרים עובדים לפי התשוקה שלהם להעניק שירות למבוגרים והמחויבות שלהם לערכי הליבה שלנו : יושרה, אנושיות ומצוינות
  • תכנית הרפואה המונעת שלנו אשר תפקידה לאפשר איכות חיים טובה יותר עם מינימום התמודדויות רפואיות
  • תפריט קולינארי ייחודי אשר מציע אוכל גורמה המבוססים על תזונה בריאה ,מזינה, עשירה ובריאה.
  • תכנית תרבות מובילה על בסיס יומי, המציעה את המיטב בתרבות הישראלית והעולמית. מגוון אירועים ומסיבות הנחוגים בצוותא. המסיבות המרגשות ביותר זה לקחת חלק מחתונות הזהב של הדיירים אותן הם עורכים אצלנו או אפילו באולמות אירועים בסביבה.
  • תכנית איכות החיים הייחודית והמקיפה שלנו המתייחסת לכל דייר ודייר בהסתכלות הוליסטית של 360 מעלות. אנו מובילים לא רק בטיפול הרפואי, אנו מקיימים מערך שלם אשר תפקידו להעשיר ולגוון את חיי דיירינו לתמוך ולסייע בהיבטים החברתיים, נפשיים ורגשיים. מערך איכות החיים שלנו מזין את רוח החיוניות של דיירינו.
Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX