כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם? • בית בכפר
עמוד הבית בית בכפר > מאמרים > כללי > כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם?

כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם?

תחום הדיור המוגן רווי מיתוסים ותפישות שגויות. אחת התפישות הרווחות היא כי דיור מוגן מתאים רק לאנשים עשירים בעוד שבפועל מבוגר אשר בבעלותו דירה ופנסיה בהחלט יכול לעבור לדיור מוגן.

 

רשת בית בכפר מפעילה תכנית שיווק ייחודית המאפשרת לתפור לכל דייר תכנית כלכלית אישית על פי יכולותיו הכלכליות. תכנית זו מבוססת על גמישות בין המרכיבים המהווים את לוח התשלומים בדיור מוגן: גובה הפיקדון, מספר שנות השחיקה, אחוז השחיקה ודמי האחזקה. ברשת בית בכפר הדייר אינו רוכש את הדירה. הוא רוכש זכות לדיור מוגן לכל חייו. לפניכם כמה מסלולים לרכישת זכות המגורים:

מסלול הפיקדון - רכישת זכות המגורים מתבצעת בשיטת הפיקדון על פיה מפקיד הדייר פיקדון חד פעמי אשר נשחק בגובה של כ- 3% בשנה עד 12 שנה מקסימום. בכל שלב בו מחליט הדייר לעזוב מוחזרת יתרת הפיקדון בניכוי שחיקה לו או לבני משפחתו. חשוב לציין כי הדייר או משפחתו מקבלים, גם אחרי שחיקה מלאה בת 12 שנה את רובו המכריע של הפיקדון. בפועל, העלות החודשית של זכות המגורים לכל החיים נעה בין 1500 ₪ ל- 2500 ₪ (תלוי גודל דירה ומסלול התקשרות) התשלום עבור זכות המגורים נגבית במשך 12 שנה בלבד.

מסלול דמי כניסה - הדייר מפקיד סכום חד פעמי המקנה לו זכות מגורים לכל חייו. סכום ההפקדה נמוך בכ- 40% מסכום הפיקדון המלא. סכום הפיקדון נשחק באחוז שחיקה גבוה יותר במשך 5 שנים. לדייר זכות להתגורר בבית עד סוף ימיו.

מסלול שכירות חודשית - שיטת השכירות החודשית מאפשרת לדייר גמישות מקסימאלית. במסלול זה הדייר משלם דמי שכירות חודשיים בלבד, צמודים למדד, המקנים לו את הזכות למגורים בדירה כל זמן שהתשלום מתבצע באופן סדיר. ללא צורך בדמי כניסה / פיקדון.

תשלום מוסכם מראש - נוסף לרכישת זכות המגורים לכל החיים משלם הדייר דמי אחזקה חודשיים, עבור "סל שירותים" מוגדר שהוא מקבל מהבית. הרכב הסל מוגדר כמפורט בחוזה ההתקשרות של הדייר, וכל שינוי בו מחייב את רשת בית בכפר לקבל את הסכמת הדייר.

חדש ! מחשבון להערכת העלויות הכרוכות בכל אחד ממסלולי ההתקשרות. הכנסו עכשיו ובדקו בעצמכם

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

 • כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם?

  ההתלבטות הכלכלית סביב מחירי דיור מוגן

  מעבר לדיור מוגן מתאים לאנשים שהחיים עדיין לפניהם, לאנשים החושבים שלחיים יש עדיין מה להציע עבורם. בית בכפר, רשת הדיור המוגן המובילה בישראל, מציעה איכות חיים שונה ואיכותית מהחיים אותם…

 • כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם?

  כיצד ישתפרו חיי ברשת בית בכפר?

  בהיבט התשתית: מערך רפואי מתקדם ושירותי רפואה אישיים הכוללים מערך רפואה מונעת בהנחייתו של ד"ר פלדמן, רופא גריאטר בעל שם עולמי. מערך אבטחה מתקדם הפועל 24 שעות ביממה כדי להבטיח…

 • כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם?

  מעבר שקול לדיור מוגן

  כיצד להתגבר על מכשולים כלכליים ומשפחתיים בדרך מעבר לדיור מוגן מתבצע רק לאחר שילוב של מספר אלמנטים שמעניקים לנו את הקרקע הפוריה והמתאימה למעבר. גם אם ההחלטה לעבור כבר קיימת…

Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX