מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת • בית בכפר
עמוד הבית בית בכפר > מאמרים > כללי > מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת

מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת כיצד לבחור בהסדר הכספי הנכון עבורכם? תחום הדיור המוגן רווי מיתוסים ותפישות שגויות. אחת התפישות הרווחות היא כי דיור מוגן מתאים רק לאנשים עשירים בעוד שבפועל מבוגר אשר בבעלותו דירה ופנסיה בהחלט יכול לעבור לדיור מוגן.

 
רשת בית בכפר מפעילה תכנית שיווק ייחודית המאפשרת לתפור לכל דייר תכנית כלכלית אישית על פי יכולותיו הכלכליות. התכנית הכלכלית האישית מבוססת על גמישות בין המרכיבים המהווים את לוח התשלומים בדיור מוגן: גובה הפיקדון, מספר שנות השחיקה, אחוז השחיקה ודמי האחזקה.
לתכנן את המעבר אנחנו ברשת בית בכפר יודעים כי ההחלטה על מעבר לדיור מוגן כרוכה בלא מעט לבטים, התארגנות פיסית, לוגיסטית המלווה לעיתים בצמצום שטח המחיה ועימו גם פרידה מחפצים שליוו את הדייר החדש, כברת דרך ארוכה.

שאלות ותשובות

מהו דיור מוגן?
דיור מוגן הוא פתרון מגורים חכם, המאפשר לאנשים מבוגרים ליהנות משני העולמות גם יחד. מחד גיסא, יש באפשרותם לנהל חיי חברה ותרבות עשירים, ולהיות עצמאיים. מאידך גיסא, הם נהנים מסביבה בטוחה ומוגנת, המעניקה להם מערכת של שירותי בריאות, חברה, תמיכה, תרבות ושירותים נוספים העונים על צרכיהם, וכל זאת תחת קורת גג אחת

להכיר את השכנים
דיירי רשת בית בכפר הם אנשים בדיוק כמוך, אנשים מבוגרים ופעילים שרוצים עדיין להפיק את המרב מהחיים אנשים המבקשים איכות חיים, איכות חיים כזאת שלא ניתן להשיגה בין כותלי הבית ומסגרות החיים הישנות, אנשים המחפשים איכות חיים שונה מזאת המוצעת ברשתות דיור מוגן רגילות. הדיירים שלנו הם, כמוך, אנשים עם סיפור חיים מרתק, תחומי עניין שונים ומסקרנים וסגנון חיים מגוון .
כיצד זה מרגיש לגור בבית בכפר? הקשיבו לאלו שיודעים באמת - דיירי הרשת
קצת על מרכיבי לוח התשלומים:
ברשת בית בכפר הדייר אינו רוכש את הדירה. הוא רוכש זכות מגורים לכל חייו. רשת בית בכפר מפעילה 3 מסלולים לרכישת זכות המגורים לכל החיים:

מסלול הפיקדון:
רכישת זכות המגורים מתבצעת בשיטת הפיקדון על פיה מפקיד הדייר פיקדון חד פעמי אשר נשחק בגובה של כ- 3% בשנה עד 12 שנה מקסימום. בכל שלב בו מחליט הדייר לעזוב מוחזרת יתרת הפיקדון בניכוי שחיקה לו או לבני משפחתו. חשוב לציין כי הדייר או משפחתו מקבלים, גם אחרי שחיקה מלאה בת 12 שנה את רובו המכריע של הפיקדון.
בפועל , העלות החודשית של זכות המגורים לכל החיים נעה בין 1500 ₪ ל- 2500 ₪ (תלוי גודל דירה ומסלול התקשרות) התשלום עבור זכות המגורים נגבית במשך 12 שנה בלבד.

מסלול דמי כניסה:
הדייר מפקיד סכום חד פעמי המקנה לו זכות מגורים לכל חייו. סכום ההפקדה נמוך בכ- 40% מסכום הפיקדון המלא. סכום הפיקדון נשחק באחוז שחיקה גבוה יותר במשך 5 שנים.
לדייר זכות להתגורר בבית עד סוף ימיו.

מסלול שכירות חודשית:
שיטת השכירות החודשית מאפשרת לדיירגמישות מקסימאלית. במסלול זה הדייר משלם דמי שכירות חודשיים בלבד, צמודיםלמדד,המקנים לו את הזכות למגורים בדירה כל זמן שהתשלום מתבצע באופן סדיר. ללא צורךבדמי כניסה/פיקדון.

נוסף לרכישת זכות המגורים לכל החיים משלם הדייר:
דמי אחזקה חודשיים: תשלום מוסכם מראש שהדייר משלם מדי חודש עבור "סל שירותים" מוגדר שהוא מקבל מהבית. הרכב הסל מוגדר כמפורט בחוזה ההתקשרות של הדייר, וכל שינוי בו מחייב את רשת בית בכפר לקבל את הסכמת הדייר.

Y&A בניית אתרים | איפיון Pitangoux UI/UX