עמוד הבית בית בכפר > מאמרים > כללי > כמה באמת יעלה לכם לגור בדיור מוגן?

כמה באמת יעלה לכם לגור בדיור מוגן?

אפשר לומר שהמעבר לדיור מוגן הוא מהלך משנה חיים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון את ההוצאות הכרוכות במהלך זה. על מנת שתוכלו להעריך את העלויות מראש, הכירו את המחשבון שיסייע לכם להעריך בצורה המדויקת ביותר את ההוצאה החודשית בעקבות המעבר.

 

מחשבון דיור מוגן שפותח ברשת בית בכפר, יסייע לכם להעריך מראש העלויות הכרוכות במעבר לדיור מוגן ל בכל אחד ממסלולי ההתקשרות של הרשת. בעזרת שלושה צעדים פשוטים תוכלו לבחור את המסלול האידאלי עבורכם, בעיקר מבחינה כלכלית.

איך זה עובד?

באתר המחשבון תתבקשו לענות בקצרה על שלוש שאלות פשוטות שיסייעו לכם לבחור את המסלול המתאים ולקבל מידע לגבי מחירי דיור מוגן. בשלב הראשון תתבקשו לבחור את האזור בו תרצו לגור, בשלב השני תתבקשו לסמן את גודל הדירה ובשלב השלישי את מסלול התשלום, כך שתוכלו לדעת מראש מהי הדרך המשתלמת ביותר עבורכם במעבר לדיור מוגן.

שלב 1 - איפה תרצו לגור?

 

דיור מוגן ללא פיקדון
צילום: בית בכפר, רשת דיור מוגן בפריסה ארצית

 

רשת הדיור המוגן בית בכפר מציעה לכם חמישה מוקדים באזור הצפון, השרון המרכז והשפלה. תוכלו לבחור בין בית בכפר בחוף הכנרת, ביתן אהרון הממוקם בצפון השרון, כפר סבא, כפר הדרים, וגדרה. המיקום בו תבחרו לגור ישפיע על המחיר.

שלב 2 - מה גודל הדירה שתרצו?

רשת בית בכפר מציעה פתרונות דיור שונים בדירות חדר וחצי, שניים או שלושה חדרים. לכל דייר ניתנת האפשרות לבחור את הדירה המתאימה לו, בהתאם לצרכיו וליכולתו הכלכלית. מומלץ לברר את שלל האפשרויות שמציעה הרשת לפני ההחלטה הסופית.

 

שלב 3 - באיזה מסלול תבחרו?

רשת בית בכפר מאפשרת מגוון פתרונות תשלום לדייריה, במטרה להנגיש את רמת החיים האולטימטיבית לכמה שיותר אנשים. שיטות התשלום שמציעה הרשת הן:

פיקדון חד פעמי – מסלול זה מתבסס על רכישת זכות המגורים בשיטת פיקדון. בפועל תפקידו סכום חד פעמי, שיקבע על פי מיקום הבית וגודלו. מדי שנה יופחת סכום הפיקדון בסך 3% מערך הדירה (עד 12 השנים הראשונות בלבד). בכל שלב בו ירצה הדייר לעזור, מכל סיבה שהיא, תוחזר יתרת הפיקדון לו ולבני משפחתו בצמוד למדד. בנוסף לפיקדון משלמים הדיירים דמי אחקה חודשיים.

שיטת הליסינג – שיטה זו פוטרת אתכם לחלוטין מתשלום דמי הפקדון, מה שהיווה חסם עבור רבים שרצו לעבור לדיור המוגן אך לא יכלו לגייס את סכום הפיקדון ובמקביל, מאפשרת לכם ליהנות מדיור מוגן ברמה הגבוהה בישראל, על בסיס תשלום חודשי. בדומה למסלולי מימון אחרים, מסלול הליסינג מאפשר לעבור לדיור מוגן ללא הצורך לגייס הון ראשוני. רשת הדיור המוגן היחידה בישראל המאפשרת לדייריה ליהנות משירותי דיור מוגן ללא צורך בפיקדון, היא בית בכפר.

תשלום אחד ודי – בבית בכפר מבינים ומכירים את החשש מחוסר ודאות כלכלי. מסלול זה מאפשר לכם שיטת תשלום חד פעמי, ללא דמי אחזקה חודשיים, עם תשלום אחד בלבד של דמי הפיקדון. כך תוכלו ליהנות משירותי הדיור המוגן המתקדמים בישראל, ללא תחושת חוסר הוודאות מהעתיד לבוא.

דיור מוגן ללא פיקדון
צילום: בית בכפר, רשת דיור מוגן בפריסה ארצית

 

פיקדון מופחת - במסלול הפיקדון המופחת אינכם צריכים לגייס את דמי הפיקדון במלואם אלא רק את ההפחתות אותם הייתם משלמים אילו לקחתם פיקדון מלא. דמי ההפחתה מופחתים באופן יחסי במשך 12 שנים.

רוצים לדעת בדיוק כמה יעלה לכם לגור בדיור המוגן של בית בכפר? היכנסו לאתר המחשבון, בחרו את המסלול המתאים לכם, ותדעו בדיוק מה המחיר.

לפרטים נוספים התקשרו אלינו *8222

בניית אתרים | חווית משתמש | פיתוח תוכנה